Hakkımızda

Er-Mir Ltd., 2004 yılında kurulmuş olup 40 yılın üzerinde sektör deneyimine sahipTekstil birimimiz şehir merkezinde, Makina İmalat ve Isıl İşlem birimlerimiz ise Bursa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Tekstil bölümümüzde endüstriyel dikiş iplikleri satışı yapılmakta ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için Ürünler ve Hizmetler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Makina İmalat birimimiz tekstil paketleme makinaları üzerine çalışmakta olup, faaliyetlerimiz sırasında ihtiyaç duyduğumuz makina ve teçhizatı da üretmektedir. Ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda özel makina imalatı yapılmakta, yenilenme ve otomasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha fazla bilgi için Ürünler ve Hizmetler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Malzeme ve Metalürji bölümümüz, yenilikçi ve rekabetçi bir sanayi için vazgeçilmez olan malzeme ve ısıl işlem konularında eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile Plazma Nitrürleme yüzey sertleştirme hizmeti vermektedir. Ayrıca Hasar Analizi, Metalografik ölçüm ve analiz faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Daha fazla bilgi için Hizmetler sayfamızı inceleyebilirsiniz.