FİRMA PROFİLİ

Firma Profili

Er-Mir Ltd., yenilikçi ve araştırma eksenli yapısı ile sanayimize destek vermektedir. Tekstil, makine imalat ve ısıl işlem olmak üzere üç birim olarak yapılanan firmamız Türkiye’ nin ilk organize sanayi bölgesi olan Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ nde faaliyet göstermektedir.

Firmamız, müşterilerine hızlı ve etkin çözümler sunarak rekabet avantajı sağlamalarına destek olmaktadır. Tekstil, otomotiv ve makine imalat sanayilerinin öncü firmalarına verdiğimiz bu destek ile sektördeki başarılarına ulaşmalarında katkıda bulunduğumuza inanmaktayız.

Vizyonumuz

Plazma ve iyon teknolojileri alanında mükemmelliği hedefleyen, yakaladığı küresel ve çevresel standartlar ile Türkiye’ de her yönü ile tercih edilen bir marka kuruluş olmak.

Misyonumuz

Plazma ve iyon teknolojileri alanında işin başlangıcından müşteriye teslimatına kadar geçen aşamalarda en etkin hizmeti sunarak güven ve kaliteyi bir arada tutan, çevresel teknoloji ve kalite yatırımları ile müşteri memnuniyetini ve başarı profilini sürekli iyileştirmeyi hedefleyen bir kuruluş olmak.

İlkelerimiz

- İnsani ve ahlaki değerlere saygılı olmak,

- Müşterilerimizin çözüm ortağı olmak,

- Teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek,

- Kaynaklarımızı etkin kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

- Yönetmelik ve mevzuatlara uymak,

- Atıkları kaynağında azaltarak değerlendirilmesini sağlamak,

- Sürekli eğitimler ile çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize kuruluşumuzun politikasını aktarmak.