Yayım ve Şartlar

GENEL SİTE KULLANIM ŞARTLARI

Bu web sayfasına erişim ve web sayfasının kullanımı aşağıdaki şartlara tabiidir. Web sayfasının kullanımı, bu şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir. Bu web sayfası Er-Mir Ltd. ile Agent Danışmanlık tarafından geliştirilmiş ve yönetilmektedir. Bu web sitesinin veya Genel Kullanım Şartlarının veya Genel Satış Şartlarının yayımının durdurulması, kısmi veya tamamen değişiklik yapılması hakkını korumaktayız. Bütün bu değişikliklerin kendi tasarrufumuz altında ve önceden haber verilmeksizin gerçekleştirilebileceğini belirtiriz.

Kullanımı Terk Etme veya Kabul

Bu web sitesinde yayımlanan tüm detaylar, dokümanlar ve çizimler/şekiller Er-Mir firması mülkiyetindedir. Bu bilgi ve veriler Er-Mir firmasının yazılı izni olmadan kullanılamaz. Er-Mir firması, temsilciliğini yürüttüğü diğer firmalara ait tanıtım amaçlı bilgi ve belgeleri yayımlama hakkına sahiptir.

Kullanım Hakkı

Web sitesinde kullanılan tüm markalar, temsilcisi olunan firmalara ait olanlar hariç, Er-Mir firması mülkiyetindedir. Bunların yetkisiz kullanımı yasaktır ve kullanım hakkı, markaların korunması hakkındaki kanun ve diğer endüstriyel mülkiyet haklarını ihlal anlamına gelmektedir.

Sınırlı Sorumluluk

Bu web sayfasında yayımlanan bilgileri Er-Mir, dahili ve harici kaynaklardan derlemiştir. Sürekli gelişim prensibi ile bu bilgiler güncellenmektedir. Bu web sitesindeki bilgiler tamamen Er-Mir firmasının ürün ve hizmetlerinin tanıtımı amaçlıdır. Açıkça veya ima yolu ile verilen tüm bu bilgilerin eksiksiz olması veya doğruluğu garanti edilmemektedir. Ziyaretçilerin, bu bilgilerin güncelliğini izlemeleri önerilmektedir. Bu yüzden, ziyaretçilerin bu web sayfasından edindikleri bilgileri herhangi bir şekilde kullanmadan önce kontrol etmeleri önerilmektedir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili tavsiye veya bilgi talebiniz için lütfen bizimle doğrudan irtibat kurunuz. Bu web sayfası kullanıcıları, web sitesine erişim ve içerikten kaynaklanan tüm riskleri kabul ederler. Bu web sayfasının yazımı, yayımı ve iletimi ile ilgili olarak ne Er-Mir ne de üçüncü şahıslar web sayfasına erişimden veya erişememekten kaynaklanan hasar, kayıp, zarar vb. durumlardan sorumlu tutulamaz.

Üçüncü Kişiler ile Paylaşım

Bu web sayfası, üçüncü şahıslara ait referans ve bağlantılar içermektedir. Bu bağlantıların sağlanması, Er-Mir firmasının bunların içeriğini tasdik ettiği anlamına gelmemektedir. Bunların kullanımından kaynaklanan hasar, kayıp, zarar vb. durumlardan hiçbir şekilde Er-Mir sorumlu tutulamaz. Diğer web sitelerine olan bağlantılar sadece kullanıcılara kolaylık sağlamak amacı ile verilmiştir. Kullanıcıların bu sitelere erişimi kendi riskleridir.

Tarafınızdan Sağlanan İçerikler

Bu web sayfası kullanıcısı Er-Mir’ e göndereceği içeriğin doğruluğundan tamamen sorumludur. Kullanıcı kendi rızası ile Er-Mir’ in bu detayları saklaması, aynı bilgileri (kişisel bilgiler hariç) istatistiksel analiz amaçlı veya iş amaçlı başka bir amaç için kullanmasını kabul etmiş sayılır. Er-Mir fikirler, buluşlar, planlar, teknikler ve uzmanlık içeren içerikler dahil bu bilgileri gelişme, ürün ve hizmetlerin üretilmesi ve/veya pazarlaması gibi herhangi bir amaç ile kullanma hakkına sahiptir. Ayrıca hiç bir sınırlama olmadan üçüncü partilerin kullanması için tekrar yayınlayabilir.

Uluslararası Kullanıcılar

Bu web sitesi, Bursa’ da faaliyet gösteren Er-Mir Ltd. Türkiye tarafından ulusal kullanım amacı ile kontrol edilmekte, işletilmekte ve güncellenmektedir. Er-Mir, web sayfası içeriğinin doğruluğunu, ulusal ve uluslararası düzeyde ürün ve hizmetleri aynı şartlarda ve özelliklerde gerçekleştirmeyi garanti etmez. Bu web sitesini temin etmeniz veya indirmeniz halinde burada uygulanacak yerel mevzuata uygun davranmanızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu dikkate alınız.

Bu web sitesinde bahsi geçen ürünler farklı ambalaj, ölçü ve miktarda paketlenmiş veya farklı yazım, işaretleme ve kodlama ile tanımlanmış olabilir.

Yasal Düzenlemelere Uygunluk

Bu web sitesi ile bağlantılı veya kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yasal talep veya dava, 5651 sayılı kanun kapsamında yorumlanacaktır.

Bu kullanım şartları bu sayfa ile atfedilen internetin bir parçası olarak düşünülmelidir. Eğer bu yazının bazı bölümleri mevcut yasal mevzuat ile uyumluğu eksik, güncel değil veya tam olarak karşılamıyorsa bu durum diğer bölümlerin içerik ve geçerliliğini etkilemez.

İleriye Dönük Beyanlar

Bu web sitesi mevcut kabuller ve Er-Mir tarafından yapılan tahminlere bağlı olarak ileriye dönük beyanlar içerebilir. Çeşitli bilinen veya bilinmeyen riskler, şüpheli durumlar ve diğer faktörler firmaya ait burada yapılmış olan tahminlerde firmanın performans, gelişim veya finansal durumunda değişikliklere sebep olabilir. Firma, her ne şekilde olursa olsun ileriye dönük bu beyanlar ile ilgili hiçbir sorumluğu üzerine almaz veya gelecek durumlar veya gelişmeler ile ilgili kesin tavır belirlemez.

Gizlilik Politikası

ermir.com.tr sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamaya çalışıyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Kayıt Dosyaları

Birçok standart web sunucusunda olduğu gibi ermir.com.tr de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar, IP adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir. IP adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Yasal düzenlemelere uygunluk

Site ve iş ortakları, yasalara uygun olmayan ve burada belirtilenin dışında hiçbir amaçla hareket etmez. Verileriniz, hosting hizmeti alınan kurum tarafından yüksek güvenlik önlemleri ile korunmakta olup, kredi kartı ve ödeme bilgileriniz hiçbir durumda alınmayacaktır.

İletişim

ermir.com.tr sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize web@ermir.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

YAYIM

Web sayfası sorumlusu

Er-Mir Tekstil ve Makina San. Tic. Ltd. Şti.

Organize Sanayi Bölgesi, 75.Yıl Bulvarı

Demirciler Sitesi, B-Blok No:6, 16140 Nilüfer, Bursa, Türkiye

Yönetim adına temsilciler

Ersin E. Korkmaz (Teknik Müdür),

Phone: +9 (0)224 / 2413200

Faks: +90 (0)224 / 2413201

Email:ermir@ermir.com.tr

Internet:http://www.ermir.com.tr

Vergi Dairesi: Yıldırım

Vergi No: 336 042 2642

Ticaret Sicil No

Tasarım ve Programlama

Agent Danışmanlık

Doğanbey Mah. F. Çakmak Cad.

Burçin 3 İş Hanı No:54 D:608, Osmangazi, Bursa Türkiye

Phone: +9 (0)224 224 7275

web: http://www.agentdanismanlik.com